O nás | Vavito hračky
telefon: +420 608 371 213 e-mail: sluzebnicek@vavito.cz

Dřevěné designové hračky

Menu

O nás

jak vznikl tento nápad s dřevěnými hračkami? Celý příběh začal v období vánočního shonu, kdy mi  dva dny před Vánoci přišlo oznámení, že dárky pro všechny děti z rodiny nestihnou doručit. A to byly objednány s velikým předstihem. Takže nastala panika a vymýšlení, co narychlo koupit a kde. Možnosti nebyly valné. Při návštěvě několika hračkářství jsem byla naprosto zoufalá. Chodila jsem od regálu k regálu, vše bylo z plastu a z Číny. Nic regionálního, pěkného ani vzdělávacího. Nakonec jsem koupila knihy.

Tehdy se začal v hlavě rodit nápad na dětské dřevěné hračky, které jsou zároveň vzdělávací, rozvíjejí jemnou motoriku, zručnost, kreativitu, jsou krásné i designové. A pomalu jsem začala jednat. Na prvním místě je tedy kvalitní dřevěný materiál, lehký, bezpečný, nezávadný a minimalistický.

Vavito - tedy spojení jmen mých dnou úžasných dcer Valerie, Viktorie a hraček (toys) si zakládá na ruční práci, kvalitě a pokory k přírodě.

Pokud Vám správný vývoj Vašeho dítěte není lhostejný, podívejte se na naši nabídku. Ráda Vám pomůžu vybrat na míru vhodný dárek pro Vaše dítě, podle jeho stáří a zálib. Kontaktujte mne kdykoliv. Věřím, že naše hračky udělají velikou radost a rádi se k nám budete vracet.

Veronika